Petreikis

Pirmasis Lietuvoje – Marijos festivalis

Rugpjūčio 12-15 d. Pakutuvėnuose, Plungės rajone, vyks pirmasis Lietuvoje Marijos festivalis, kurį vainikuos Žolinių šventė.

Programa

Programa bus pilna ne tik maldos, bet ir veiksmo, bendrystės bei draugystės. Tikimasi daug svečių ir dalyvių kunigų, vienuolių.

Pranešimus apie Švč. Mergelę Mariją skaitys Kauno arkivysk. Kęstutis Kėvalas, Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius, teol. dr. Benas Ulevičius, kun. Algis Vaickūnas, kun. Paulius Vaineikis ir Gintautė Kazlauskienė.

Festivalyje skambės daug giesmių, bus švenčiamos kasdien šv. Mišios, nuolatinė Švč. Sakramento adoracija viso festivalio metu, įvairios veiklos laisvu laiku: asmeninis dvasinis pokalbis su kunigu ar vienuole, sakraliniai šokiai, popietės su giesmėmis, giedojimo workshop’as, Marijos Dorybių vainikėlio rišimas, dailės terapija ir kt., programa vaikams visų mokymų metu.

Sąlygos

Apsigyvenimas – savo palapinėse arba iš anksto užsisakant vietas gretimų miestelių viešbučiuose, susitariant su vietiniais žmonėmis.

Maitinimas  – galima papildomai užsisakyti maistą arba gamintis patiems.

Dalyvio auka – 5 eurai už dieną (vaikams nemokamai). Galinčius kviečiame mokėti iš anksto, pervedant auką į VšĮ Marijos vaikai sąsk. LT504010051005541979.

Festivalio organizavimas vyksta tik iš tikinčiųjų ir rėmėjų aukų.

Dalyvauti galima  visas dienas arba tik pasirinktose programos dalyse.

REGISTRUOTIS iš anksto ČIA:

https://bit.ly/35nDIAd

Parengta pagal www.pakuta.lt

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode